י-ה חביבי מופע שירה ומוזיקה ירושלמי-שארקי
יצירות הפאר בעברית ובערבית של הקלאסיקה הערבית, השארקית, עם מיטב הפייטנים.
משירי אום כולת׳ום, מוחמד עבד אל וואהב, פאריד אל-אטרש, עבד אל חלים חאפז ואחרים.
עם מותם של גדולי הזמר הערבי בשנות ה-70 ,אום כולת'ום , פאריד אל אטרש ועבד אל חלים חאפז, נשבו רוחות זרות בהיכל המוזיקה הערבית. אט אט הם יעדירו ממנה את קסמיה השורשיים, וישארו נושאי לפיד בודדים, שיצליחו לשמר את הרצף המלודי בתוך מנהרת הזמן הפוסט-מודרנית.
במקביל, בישראל, נרות קטנים ניצתו, וקולות שעלו מעירק, תימן, מצרים, מרוקו, תוניס, לבנון וסוריה הצטרפו לכדי לפיד ואבוקה בוערת, הנוגעת בגעגוע וזכרון דור ההורים לתרבות מקור הולדתם.
זו הציתה איתה את הדור השני והדור הצעיר, הנוכחי, ליצירה ולעשייה שנועדו לשמר, להנציח ובסופו של יום,לכתוב את עתיד שירי מכורתנו. במופע ראשון מסוגו בארץ ובעולם, פסטיבל "תור הזהב", מקבץ לערב אחד את השורה הראשונה של הפייטנים בישראל משני הדורות הללו, ומפגיש אותם עם גרסאות המקור.

עם תזמורת נצרת ונגנים אורחים. פייטנים (לפי סדר הא׳ ב׳): ציון גולן, יובל טייב, זיו יחזקאל,הרב דוד מנחם, יחיאל נהרי. סולן אורח: אליאס תייסר (הזוכה בתחרות העוד הבינ"ל ה-2 ,ע"ש סמי אלמגרבי-אשדוד, קטגורית צעירים, 2018.)

מנהל מוזיקאלי: זיו יחזקאל.
קרדיט תמונות:

תזמורת נצרת-חביב סמעאן,זיו יחזקאל-Arte,יובל טייב-שרון רביבו,מנחם דוד-משה חורי,יחיאל נהרי-אלבום פרטי,ציון גולן-אביתר מהצרי.

"לפי הסדר פשרה בתביעה ייצוגית ימכרו 400 כרטיסים לאזרחים ותיקים בהנחה של 50% ממחיר הכרטיס הרגיל, על בסיס הצגת תעודת אזרח ותיק במעמד הרכישה ובכניסה למופע. כל הקודם זוכה" 

לסיור וירטואלי באמפי לחץ כאןנבנה ע"י MACHTINGER